(Slovak) Cvičenie a tancovanie zábavnou formou

Nudíte sa v práci? Máte sedavé zamestnanie? Aj ja som to tak cítil. Mám pre vás teraz jedinečné riešenie – potrebujete viac zábavného pohybu. Zacvičte si a zabavte sa zároveň.

Majo “FloorRipper” vytvoril jedinečný tanečno-cvičebný program, ktorý spája cvičenie s vlastnou váhou tela a tanec. Vyskúšate si funky, locking, electric boogie, popping, disco ale aj prvky spoločeského tanca či latino. Workshop je zmeraný na kardio-aeróbnu aktivitu pomocou ktorej sa dostávame do prítomnosti. Naučíte sa nové pohyby, ktoré môžete zúžitkovať na spoločenských akciách a diskotékach. V priebehu worshopu si vytvoríme bezpečný priestor na rozvoj kreativity a improvizácie. Vďaka tréningu si spevníte telo, môžete sa z neho tešiť a úžasne sa zabavíť pri skvelom tanci.

Please follow and like us:

Leave a Reply

  • Dnes som si bol v lese zabehať. Lesná cesta bola plná konárov, pováľaných stromov a kmeňov. To ma však neodradilo a nešiel som domov s plačom, že v lese sú prekážky a mne sa ťažko behá. Ale naopak. Spravil som si z toho hru. Preskakoval som stromy s radosťou do výšky. Tak som si ešte lepšie vytrénoval nohy. Na fyzickej rovine som si uvedomil jenu vec. Aj náš život je ako hra. Každý deň nám hádže pod nohy prekážky, ktoré keď prekonáme, robia nás silnejšími a život zaujímavejším. Prekonaj prekážky, prekonáš seba. Floorripper
Facebook
Facebook
Google+
http://www.floorripper.com/?p=2431">
SHARE
YOUTUBE
YOUTUBE