Keď muži so ženami netancujú…

preco_muzi_netancuju Čo teda  znamená, chcem s tebou tancovať? Muž týmito slovami v skutočnosti hovorí žene “páčiš sa mi, si atraktívna a chem sa s tebou milovať”. Tanec je neverbálny prejav dvoch tiel. Komunikácia na nevedomej úrovni, ktorá prebieha mimo mozog.  Skoro každá žena rada tancuje a keď  ju muž vyzve do tanca je to pre ňu poklona.  Ženy túžia aby s nimi ich vlastní muži tancovali nielen na parkete ale aj životom. Žena sa oddá mužovi a nechá sa intuitívne viesť. Vtedy sa vypína logika a nastupuje intuícia a vnútorné vedenie aj u muža.

Páni žiaden strach, netreba žiadne akrobatické kreácie, či sofistikovné kroky a choreografie. Podstatou je sa do ženy vcítiť, vnímať svojím stredom jej stred. A vaša skrytá ženská časť vás povedie. Tancovanie je ten najkrajší a najprirodzenejší spôsob komunikácie. Nie je zapotreby slov. Tancujú aj vtáky a niektoré cicavce. Dokonca nemusíte ísť ani do hudby. Každý človej je jedinečný a má svoj vlastný rytmus. Ak sa zladí mužov rytmus s rytmom ženy, netreba im ani hudbu. Ich prepojené torzné polia vytvoria bublinu a začnú si vibrovať na spoločnej frekvencii. To môžete vnímať u milencov na diskotéke, ke hrá drum&bass a oni si tancujú svoj zaľúbený tanec uprostred parketu. V tom momente sú nedotknuteľní.

chem s tebou tancovať = páčiš sa mi, chem sa s tebou milovať

Čo sa však stane, keď muž odmieta tancovať so svojou ženou?

V prvom rade, jej city a ženstvo je zranené na podvedomej úrovni. Môže sa cítiť aj  odmietnutá. Ale pozor páni,

unavené a zranené ženy, častokrát hľadajú to, čo im chýba aj MIMO vzťahu.

Ľahko sa vám môže stať, že žena bude tancovať s niekým iným. Naozaj to chcete?  Aj o tom spieva Bruno Mars v smutnej piesni “When I was your man”, ak rozumiete po anlicky dobre počúvajte:

Však verím, že aj vy by ste chceli, vedieť viesť svoju ženu parketom a dopriať jej dotyk, nežnosť a splynutie dvoch tiel v hudbe. Každý môže tancovať a spomenúť si na to ako sa to robí. Narodili sme sa nahí so základnými rytmami našeho tela.  Dá sa  to v každom veku. TERAZ  je tá správna chvíľa. Vďaka silným podnetom  z vnútra i od okolia  sme  sa rozodoli, že zorganuzjem s priateľom  Ratislavom, kurz VEČER INTUITÍVNEHO TANCA. Prevediem vás základmi ako cítiť ženu, ako si vybrať, ako ju požiadať a ako ustáť komunikáciu na úrovni tela. Prihlásiť sa aj so svojimi partnermi alebo i sami sa  môžete na  floorripper(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com,  na stránke OPENMIND.SK

večer intuitívneho tanca

Čo však znamená, keď muž kedysi tancoval so ženou rád a zrazu nechce?

Z predošlých riadkov môžme dedikovať, že to môže znamenať, že o ňu stratil napríklad záujem, Opäť sú to neverbálne signály, ktoré netreba ignorovať.  Už len na úrovni tela to značí, že sa jej nechce dotýkať a byť v jej poli (aure). Podobný scénar sa môže zopakovať aj u ženy. Žienky to majú oveľa silnejšie a tak si všimite ako na vás reaguje vaša žena.  Pýta sa aby si ju zobral na zábavu? Rozpráva o tancovaní? Tancujete spolu ešte? Spontánne len tak v kaviarni, na ulici,  na chodbe, keď začujete krásnu hudbu? Alebo na rytmus vašeho srdca?  Využite ten moment, ten krásny moment, chyťe ju okolo pása a pritisnite si ju k sebe a uvidíte ako zažiari.

Zaujal ťa tento článok? Vyzdielaj ho prosím na sociálnych sieťach.

- s láskou Majo (tanečník a tréner)

Please follow and like us:

One Response to “Keď muži so ženami netancujú…”

Leave a Reply

  • Hovorí sa, že úmerou, s akou sa dokáže muž popasovať so svetom, tak dokáže aj komunikovať so ženami. Pretože svet okolo nás funguje v podstate v ženskej energii. Svet je neustále sa meniaci, nevýpočitaťeľný a v pohybe. Majo Floorripper
    from David Deida
Facebook
Facebook
Google+
http://www.floorripper.com/?p=2322">
SHARE
YOUTUBE
YOUTUBE